Hetkel ootame infot Viljandi valla abivajajate kohta!

Eesti maapiirkondades on väga palju üksi elavaid pensionäre, kes teatud põhjustel on üksi jäänud ja ei ole enam nii aktiivsed kogukonna liikmed kui eelnevatel eluaastatel. Lapsed on kolinud kodust kaugele, abikaasa, sõbrad, tuttavad, naabrid, kellega varemalt tihti vestelnud sai, lahkunud...

Kui tunned, et ka Sina oled üks neist, kes vajaks oma igapäevaellu kedagi, kellega juttu rääkida, mõtteid vahetada, minevikumälestusi heietada, siis võta meiega julgesti ühendust.

Tuleme Sulle hea meelga külla, arutame koos Sinuga, missugune võiks olla vabatahtlik seltsiline, keda just Sina oma kodus jutukaaslasena näha loodad ja teeme plaani, kuidas Sind sinu mures aidata.

Abivajaja lähedasele

Oleme Seltsilise teenuse loomise raames teinud palju koostööd üksikute pensionäride lähedastega, kellel on mure, et ema või isa või muu sugulane, tuttav, lähedane on enamuse oma ajast üksi ja seoses sellega tihti ka kurvameelne.

Kui tunned, et me saame sinu muret või hoolduskoormust vähendada seoses Seltsilise teenuse pakkumisega, siis võta meiega julgelt ühendust. Oleme alati avatud koostööle.

telefoni teel: Vally-Reet 56638655 või

e-kirja kaudu: vally.reet@gmail.com